לקבלת פרטים נוספים ולתיאום הרצאה

כמו כל דבר טוב,
הכל התחיל בצורך אישי

איך זה התחיל

הכרנו כשעבדנו ביחד בהייטק בשנת 2004 והפכנו לחברות טובות.
בשלב מסויים רוית, שהגיעה להייטק עם BA במדעי ההתנהגות, פרשה ועשתה הסבה לייעוץ זוגי.
בילי בעקבותיה, עזבה והלכה ללמוד נומרולוגיה קבלית ופסיכותרפיה גופנית.

עכשיו שימו את הסיפור הזה רגע בצד. בלי שום קשר, רוית נמצאת בזוגיות ארוכה (חמסה חמסה) ובילי לעומת זאת הספיקה במהלך השנים להתחתן, להתגרש ולעבור לגור באתרי הכרויות.
יום אחד, בקיץ 2012, בילי נתקלה בעוד פרופיל מזוייף בפייסבוק ונשברה.

"אני באמת רוצה זוגיות ומכוונת לזה, אבל איפה לעזאזל אני יכולה להכיר? נמאס לי מאתרי הכרויות או כל אמצעי וירטואלי אחר, אני לא אלך לשדכנים לא לטיולי פנויים פנויות ולא לספיד דייט, זה לא מדבר אלי, למה אי אפשר לעשות את זה פשוט? למה אין משהו כמו פעם, מישהו שמכיר אותי מכיר אותו ומחבר ביננו ???"

הסתכלנו זו על זו ואמרנו: אוקיי, אם אין כזה אז בואי נעשה!
אז הקמנו את "בילי ורוית-כמו חברה שמכירה לך", מיזם הכרויות אלטרנטיבי לחילונים איכותיים.
מה שהפך אותנו לשדכניות מודרניות, 10 שנים שבהן זכינו לפגוש אלפי אנשים ולשמוע אלפי סיפורים על מחפשי זוגיות,חיברנו עשרות אלפי זוגות ואפילו זכינו לרקוד בחתונות ולהתרגש איתם כשנולדו להם ילדים. למדנו וחקרנו את נושא מערכות היחסים דרכם ויחד איתם גילינו איפה נקודות התורפה של בני אדם במערכות יחסים ולא רק רומנטיות. מערכות יחסים בכלל גם עם בני משפחה, קולגות, חברים וכולי. ואז הבנו שאנשים נכשלים במערכות יחסים כי מעולם לא לימדו אותם איך לעשות את זה נכון.

אין תואר, קורס או מגמה בניהול מערכות יחסים כשבעצם הדבר הכי חשוב בחיים שלנו הוא להיות ולנהל מערכות יחסים טובות ובריאות. אז החלטנו להרים את הכפפה ולקחת על עצמנו שליחות להסביר וללמד ולתת כלים לכמה שיותר אנשים:

איך להיות מאסטר במערכות היחסים שלך

קצת עלינו

הבעלים

רוית מגדל
רוית מגדל היא הבעלים, היזמית ומנכ"לית משותפת של "בילי ורוית - מאסטריות במערכות יחסים". רוית בזוגיות כבר מליון שנה ואמא לנועה.
בעלת BA במדעי ההתנהגות מהמכללה האקדמית תל-אביב יפו (אחלה מכללה). יועצת זוגית ומגשרת מוסמכת, מומחית במערכות יחסים. רוית היא גם הייטקיסטית לשעבר (שם פגשה את בילי) וחובבת אינטרנט בהווה. הדבר שרוית הכי אוהבת בעולם (אחרי המשפחה שלה כמובן) זה אנשים. רק תנו לה להקשיב לאנשים ולייעץ להם והיא מאושרת.
בילי שינגרט
בילי שינגרט היא החצי השני והמוצלח של "בילי ורוית - מאסטריות במערכות יחסים". בילי אמא של ליאון (המלך הבא של ישראל) בעלת BA בכלכלה ולוגיסטיקה מבר אילן ותעודה בעיתונאות ותקשורת. בילי היא גם נומרולוגית קבלית, פסיכותרפיסטית גופנית ולומדת סדרתית (יש לה עוד מליון תעודות אבל לא נלאה בפרטים, מה גם שהרשימה גדלה כל הזמן).אבל, הדוקטורט האמיתי של בילי הוא בהכרויות, דייטים, אתרי היכרויות וכל מה שיוצא בזה. יועצת מעולה בעיניין ומאבחנת מצויינת.
בילי היא בחורה חמודה, מצחיקה ומיוחדת במינה.


להזמנת הרצאה ויצירת קשר

רוית 0547117786
בילי 0547117785
אפשר גם לשלוח מייל: info@nazuga.com