אנחנו עושות את כל העבודה, כולל להתקשר אליך!

כמו כל דבר טוב,
הכל התחיל בצורך אישי

איך זה התחיל

הכרנו כשעבדנו ביחד בהייטק בשנת 2004 והפכנו לחברות טובות.
בשלב מסויים רוית, שהגיעה להייטק עם BA במדעי ההתנהגות, פרשה ועשתה הסבה לייעוץ זוגי.
בילי בעקבותיה, עזבה והלכה ללמוד נומרולוגיה קבלית ופסיכותרפיה גופנית.

עכשיו שימו את הסיפור הזה רגע בצד. בלי שום קשר, רוית נמצאת בזוגיות ארוכה (חמסה חמסה) ובילי לעומת זאת הספיקה במהלך השנים להתחתן, להתגרש ולעבור לגור באתרי הכרויות.
יום אחד, בקיץ 2012, בילי נתקלה בעוד פרופיל מזוייף בפייסבוק ונשברה.

"אני באמת רוצה זוגיות ומכוונת לזה, אבל איפה לעזאזל אני יכולה להכיר? נמאס לי מאתרי הכרויות או כל אמצעי וירטואלי אחר, אני לא אלך לשדכנים לא לטיולי פנויים פנויות ולא לספיד דייט, זה לא מדבר אלי, למה אי אפשר לעשות את זה פשוט? למה אין משהו כמו פעם, מישהו שמכיר אותי מכיר אותו ומחבר ביננו ???"

הסתכלנו זו על זו ואמרנו: אוקיי, אם אין כזה אז בואי נעשה!

קצת עלינו

הבעלים

רוית מגדל
רוית מגדל היא הבעלים, היזמית ומנכ"לית משותפת של "בילי ורוית - כמו חברה שמכירה לך". רוית בזוגיות כבר מליון שנה ואמא לנועה.
בעלת BA במדעי ההתנהגות מהמכללה האקדמית תל-אביב יפו (אחלה מכללה). יועצת זוגית ומגשרת מוסמכת, מומחית במערכות יחסים. רוית היא גם הייטקיסטית לשעבר (שם פגשה את בילי) וחובבת אינטרנט בהווה. הדבר שרוית הכי אוהבת בעולם (אחרי המשפחה שלה כמובן) זה אנשים. רק תנו לה להקשיב לאנשים ולייעץ להם והיא מאושרת. היום, בעזרת "בילי ורוית - כמו חברה שמכירה לך" רוית חיה את החלום ונהנית מכל רגע.
בילי שינגרט
בילי שינגרט היא החצי השני והמוצלח של "בילי ורוית - כמו שחברה מכירה לך". בילי אמא של ליאון (המלך הבא של ישראל) בעלת BA בכלכלה ולוגיסטיקה מבר אילן ותעודה בעיתונאות ותקשורת. בילי היא גם נומרולוגית קבלית, פסיכותרפיסטית גופנית ולומדת סדרתית (יש לה עוד מליון תעודות אבל לא נלאה בפרטים, מה גם שהרשימה גדלה כל הזמן).אבל, הדוקטורט האמיתי של בילי הוא בהכרויות, דייטים, אתרי היכרויות וכל מה שיוצא בזה. יועצת מעולה בעיניין ומאבחנת מצויינת.
בילי היא בחורה חמודה, מצחיקה ומיוחדת במינה.
אנחנו עושות את כל העבודה,
כולל להתקשר אליך